Deák Téri Evangélikus Gimnázium

Négy- és nyolcosztályos gimnázium Budapest szívében
hatter

Osztályok tanárai

Osztályainkban tanító tanárok a 2018/2019-es tanévben:

Bánsági Bernadette

6

angol nyelv

7

angol nyelv

9b

angol nyelv

10.a

angol nyelv

11a

angol nyelv

Bence Gábor

7

ének

9a

ének

9b

ének

10.a

ének

11a

ének

12a

ének

12b

ének

11évf.

ének fakultáció

Bércziné Mayer Viktória

9b

német nyelv

10b

német nyelv

11a

német nyelv

12b

osztályfőnök-helyettes

Bognár Kornél

5

testnevelés fiúknak

7

testnevelés lányoknak

8

osztályfőnök-helyettes

11a

testnevelés fiúk

11b

testnevelés fiúk

Czinege János

9a

matematika

10.a

matematika

11a

német nyelv

11évf.

matematika fakultáció

Cselovszky Ferenc

6

evangélikus hittan

dr. Guóth Emil

7

történelem

9a

történelem

9b

történelem

10b

történelem

11a

történelem

12a

osztályfőnök-helyettes

12a

történelem

12b

történelem

Farkas Charlotte

5

evangélikus hittan

8

evangélikus hittan

10.a

osztályfőnök

10.a

magyar nyelvtan és irodalom

11b

magyar nyelvtan és irodalom

12a

magyar nyelvtan és irodalom

Fazakas Andrea

7

9b

osztályfőnök-helyettes

9b

biológia

9b

kémia

10b

biológia

11b

biológia

12b

biológia

11évf.

biológia fakultáció

12évf

biológia fakultáció

Gadóné Kézdy Edit

10b

biológia

12b

biológia

Galambosné Faragó Mária

9a

angol nyelv

10b

angol nyelv

11b

angol nyelv

12a

angol nyelv

Gion Marianna

6

osztályfőnök-helyettes

6

német nyelv

10.a

német nyelv

12a

német nyelv

Harasztos Barnabás

8

informatika

9a

informatika

9b

informatika

10b

matematika

10b

informatika

11b

matematika

12b

osztályfőnök

12b

matematika

12évf

matematika fakultáció

12évf

informatika fakultáció

Házkötő Mónika

8

biológia

9a

földrajz

9b

földrajz

10.a

biológia

11a

biológia

11b

biológia

12a

biológia

Hell Gabriella

8

katolikus hittan

9b

katolikus hittan

10b

katolikus hittan

11b

katolikus hittan

12b

katolikus hittan

Horváth Gabriella

9a

osztályfőnök-helyettes

9a

fizika

9b

fizika

10b

fizika

11a

fizika

11b

fizika

10.a

fizika

12.évf

fizika fakultáció

Hunyadi Erzsébet

5

katolikus hittan

6

katolikus Hittan

Imréné Schulek Emese

7

osztályfőnök-helyettes

7

matematika

8

matematika

10.a

matematika

Istvánffyné Tomka Márta

7

kémia

9a

kémia

10.a

kémia

8

kémia

11évf.

kémia fakultáció

12évf.

kémia fakultáció

Jánosi Csaba

6

testnevelés fiúk

7

testnevelés fiúk

8

testnevelés fiúk

9a

testnevelés fiúk

9b

testnevelés fiúk

10.a

osztályfőnök-helyettes

10.a

testnevelés fiúk

10b

testnevelés fiúk

12a

testnevelés fiúk

12b

testnevelés fiúk

Kardos Anna

5

ének

6

ének

8

ének

10b

ének

11b

osztályfőnök-helyettes

11b

ének

Koczor Tamás

9a

evangélikus hittan

9b

evangélikus hittan

10.a osztály

evangélikus hittan

10b

osztályfőnök-helyettes

10b

evangélikus hittan

11b

evangélikus hittan

12a

evangélikus hittan

12b

evangélikus hittan

Korompayné Sebestyén Nóra

6

magyar irodarom

8

magyar nyelvtan és irodalom

9b

magyar nyelvtan és irodalom

12évf

magyar fakultáció

Kürtösné Martinovics Éva

11a

matematika

11b

fizika

12a

osztályfőnök

12a

matematika

9b

fizika

Lux Ágnes

5

angol nyelv

6

osztályfőnök

6

magyar nyelvtan

8

angol nyelv

9b

angol nyelv

11a

angol nyelv

12b

angol nyelv

Mátyás Olga

8

matematika

9b

matematika

11b

osztályfőnök

11b

matematika

12b

matematika

Monostori Ágnes

9a

osztályfőnök

9a

német nyelv

10.a osztály

német nyelv

Őze Sándoné

7

magyar nyelvtan és irodalom

5

osztályfőnök

5

magyar nyelvtan és irodalom

10.a osztály

történelem

10b

magyar nyelvtan és irodalom

11b

történelem

11évf.

történelem fakultáció

12évf

történelem fakultáció

Papp Eszter

8

református hittan

9a

református hittan

10.a

református hittan

11a

református hittan

11b

református hittan

12a

református hittan

12b

református hittan

Papp Judit

5

református hittan

6

református hittan

9b

református hittan

Pump Edit

11a

katolikus hittan

12a

katolikus hittan

Ráczné Tóth Judit

5

matematika

6

informatika

7

matematika

7

fizika

7

informatika

8

fizika

8

informatika

9a

informatika

9b

informatika

10.a

informatika

10b

informatika

Sólyom Anikó

7

német nyelv

8

német nyelv

10b

német nyelv

11a

evangélikus hittan

11b

német nyelv

12a

német nyelv

Szilvás Puskás Gabriella

10b

testnevelés lányoknak

8

testnevelés lányoknak

9a

testnevelés lányoknak

9b

testnevelés lányoknak

10.a

testnevelés lányoknak

11a

osztályfőnök-helyettes

11a

testnevelés lányoknak

11b

testnevelés lányoknak

12a

testnevelés lányoknak

12b

testnevelés lányoknak

Szőkéné Mezősi Timea

9b

osztályfőnök

9b

matematika

11évf.

fizika fakultáció

Szűcs Petra

5

német nyelv

7

osztályfőnök

7

evangélikus hittan

9b

német nyelv

11b

német nyelv

12b

német nyelv

Tabajdi Dénes

5

testnevelés lányoknak

6

testnevelés lányoknak

Tarjánné Sólyom Ildikó

6

matematika

Tasi Zsuzsanna

6

informatika

7

informatika

9b

kémia

10b

osztályfőnök

10b

matematika

10b

kémia

11a

matematika

11évf.

informatika fakultáció

Tóth Katalin

9a

magyar nyelvtan és irodalom

11a

osztályfőnök

11a

magyar nyelvtan és irodalom

12b

magyar nyelvtan és irodalom

11évf.

magyar fakultáció

Urbán Ágnes

9a

angol nyelv

11b

angol nyelv

12a

angol nyelv

11évf.

angol nyelv fakultáció

Vereczki Szilvia

5

rajz

6

rajz

7

rajz

8

rajz

9a

rajz

9b

rajz

10.a

rajz

10b

rajz

12évf

rajz fakultáció

Victor Mónika

5

osztályfőnök-helyettes

10.a

angol nyelv

10b

angol nyelv

Zengő Balázs

5

történelem

5

természetismeret

6

történelem

6

természetismeret

7

földrajz

8

osztályfőnök

8

történelem

8

földrajz

10.a

földrajz

10b

földrajz

12évf

földrajz fakultáció