Deák Téri Evangélikus Gimnázium

Négy- és nyolcosztályos gimnázium Budapest szívében
hatter


Osztályok tanárai

Osztályainkban tanító tanárok a 2020/2021-es tanévben:

tanár Tanított osztály/csoport
Bánsági Bernadette osztályfőnök 11.a
angol nyelv 9.a
angol nyelv 10.b
angol nyelv 11.a
angol nyelv 12.b
Barcza Máté r. katolikus hittan 10.b
r. katolikus hittan 12.a
r.katolikus hittan 11.a
r.katolikus hittan 12.b
katolikus hittan 11.b
Boller Balázs osztályfőnök-helyettes 7.
matematika 7.
matematika 8.
Czinege János osztályfőnök 10.a
matematika 7.
matematika 9.a
matematika 10.a
matematika 12.a
német nyelv 10.a
Cseh Hanga testnevelés lányoknak 5.
testnevelés lányoknak 7.
Cselovszky Ferenc evangélikus hittan 8.
dr. Guóth Emil osztályfőnök-helyettes 11.a
történelem 9.a
történelem 10.b
történelem 11.b
történelem 11.a
történelem 12.b
Falviné Hidas Viktória osztályfőnök 9.a
magyar nyelvtan és irodalom 9.a
német nyelv 9.a
német nyelv 12.b
Farkas Charlotte evangélikus hittan 5.
evangélikus hittan 7.
evangélikus hittan 9.b
magyar nyelvtan és irodalom 9.b
magyar nyelvtan és irodalom 10.b
magyar nyelvtan és irodalom 11.b
Fazakas Andrea osztályfőnök 9.b
biológia 9.b
biológia 11.a
biológia 12.b
kémia 9.b
biológia 11.b
Gadóné Kézdy Edit biológia 10.b
biológia 11.b
Gion Mariann német nyelv 9.b
német nyelv 5.
német nyelv 11.a
német nyelv 11.b
Harasztos Barnabás osztályfőnök 10.b
digitális kultúra 6.
informatika 8.
informatika 9.a
informatika 9.b
informatika 10.b
matematika 9.b
matematika 10.b
matematika 11.b
Házkötő Mónika biológia 7.
biológia 8.
biológia 10.a
biológia 10.b
biológia 11.b
biológia 12.a
földrajz 10.a
földrajz 10.b
természetismeret 6
Horváth Gabriella osztályfőnök-helyettes 12.a
fizika 9.b
fizika 10.a
fizika 10.b
fizika 11.b
Hunyadi Erzsébet katolikus hittan 5.
katolikus hittan 6.
katolikus hittan 7.
katolikus hittan 8.
Imréné Schulek Emese osztályfőnök 6.
matematika 6.
matematika 11.a
Istvánffyné Tomka Márta osztályfőnök-helyettes 9.a
kémia 7
kémia 8
kémia 9a
kémia 10.a
kémia 10.b
Jánosi Csaba osztályfőnök-helyettes 5
testnevelés fiúknak 9a
testnevelés fiúknak 10.a
testnevelés fiúknak 11.a
testnevelés fiúknak 12.b
testnevelés fiúknak 5.
testnevelés fiúknak 6.
testnevelés fiúknak 7.
testnevelés fiúknak 8.
Kardos Anna ének 5.
ének 6.
ének 7.
ének 8.
Koczor Tamás evangélikus hittan 10.a
evangélikus hittan 10.b
evangélikus hittan 11.a
evangélikus hittan 11.b
evangélikus hittan 12.a
evangélikus hittan 9.a
Korányi Noémi angol nyelv 9.b
angol nyelv 12.a
Korompay Eszter magyar nyelvtan és irodalom 12.a
Korompayné Sebestyén Nóra magyar nyelvtan és irodalom 7
magyar nyelvtan és irodalom 12.b
Krek Krisztina ref. Hittan 9.a
ref. Hittan 10a
református hittan 8
Kürtösné Martinovics Éva fizika 9.a
fizika 11.a
matematika 9.a
matematika 11.a
matematika 12.a
Lux Ágnes osztályfőnök-helyettes 10.a
angol nyelv 8.
angol nyelv 9.a
angol nyelv 10.a
angol nyelv 10.b
Mátyás Olga osztályfőnök-helyettes 11.b
matematika 9.b
matematika 10.a
matematika 11.b
matematika 12.b
Monostori Ágnes osztályfőnök 12.a
német nyelv 9.a
német nyelv 10.b
német nyelv 12a
Németh Pál ének 9.a
ének 9.b
ének 12.a
ének 12.b
Őze Sándorné osztályfőnök 8.
magyar nyelvtan és irodalom 5.
magyar nyelvtan és irodalom 8.
történelem 9.b
történelem 10.a
történelem 12.a
Papp Judit református hittan 10.b
református hittan 11.a
református hittan 11.b
református hittan 12.a
református hittan 12.b
Ráczné Tóth Judit osztályfőnök 5.
fizika 7.
fizika 8.
informatika 7.
informatika 8.
informatika 9.a
informatika 9.b
informatika 10.a
informatika 10.b
informatika 11.a
matematika 5.
Sipos Hajnalka angol nyelv 5.
angol nyelv 6.
angol nyelv 7.
református hittan 5.
református hittan 7.
református hittan 9b
Sólyom Anikó osztályfőnök-helyettes 6.
evangélikus hittan 6.
német nyelv 6.
német nyelv 7.
német nyelv 10.b
német nyelv 11b
Szilvásné Puskás Gabriella testnevelés lányoknak 8.
testnevelés lányoknak 9.a
testnevelés lányoknak 9.b
testnevelés lányoknak 10.a
testnevelés lányoknak 10.b
testnevelés lányoknak 11.a
testnevelés lányoknak 11.b
testnevelés lányoknak 12.a
testnevelés lányoknak 12.b
Szoyka Árpád katolikus hittan 9.b
r.katolikus hittan 9.a
r.katolikus hittan 10.a
Szőkéné Mezősi Timea osztályfőnök 12.b
matematika 12.b
Szűcs Petra osztályfőnök-helyettes 12.b
evangélikus hittan 12.b
német nyelv 8.
német nyelv 9.b
német nyelv 10.a
német nyelv 11.a
Tabajdi Dénes osztályfőnök-helyettes 9.b
testnevelés fiúknak 11.b
testnevelés fiúknak 9.b
testnevelés fiúknak 10.b
testnevelés fiúknak 12.a
testnevelés lányoknak 6.
Takács Dóra ének 10.a
ének 10.b
ének 11.b
ének 11.a
Tasi Zsuzsanna osztályfőnök-helyettes 10.b
digitális kultúra 6.
kémia 9.b
matematika 9.b
kémia 10.b
matematika 10.b
Tóth Katalin magyar nyelvtan és irodalom 6.
magyar nyelvtan és irodalom 10.a
magyar nyelvtan és irodalom 11.a
Urbán Ágnes osztályfőnök 11b
angol nyelv 9.a
angol nyelv 11.b
Vereczki Szilvia rajz és viuális kultúra 5.
rajz és viuális kultúra 6.
rajz 7.
rajz 8.
rajz és viuális kultúra 9.a
rajz és viuális kultúra 9.b
rajz és viuális kultúra 10.a
rajz és viuális kultúra 10.b
Victor Mónika angol nyelv 9.b
angol nyelv 10.a
osztályfőnök-helyettes 8.
Zengő Balázs osztályfőnök 7.
földrajz 7.
földrajz 8.
földrajz 9.a
földrajz 9.b
természettudomány 5.
történelem 5.
történelem 6.
történelem 7.
történelem 8.