Deák Téri Evangélikus Gimnázium

Négy- és nyolcosztályos gimnázium Budapest szívében
hatter

Versenyek

OKTV második fordulóba jutott diákjaink


2023. január

OKTV második fordulóba jutott diákjaink: Matematika Budai Csanád, 12. b (Felkészítő tanárai: Mátyás Olga, Harasztos Barnabás) Kepes Máté, 12. b (Felkészítő tanárai: Mátyás Olga, Harasztos Barnabás) Nagy-Szakmáry Levente, 12. b (Felkészítő tanárai: Mátyás Olga, Harasztos Barnabás) Reich Melinda, 12. b (Felkészítő tanárai: Mátyás Olga, Harasztos Barnabás) Varvasovszky Bálint, 12. b (Felkészítő tanárai: Mátyás Olga, Harasztos […]

Tovább...

Varga Tamás Országos Matematikaverseny


2023. január

A Varga Tamás Országos Matematikaversenyen 2. fordulóba jutott diákjaink: 7. osztály Bokor Levente, 7.o. Megyeri Boróka, 7.o. Póliska Boróka Cecília, 7.o. Szendrő Anna, 7.o. Tóth Szabina, 7.o. Ujvári Veronika, 7.o. Zalán Benedek, 7.o. (Felkészítő tanáruk: Imréné Schulek Emese) 8. osztály Asszonyi Pongrác, 8.o. (Felkészítő tanárai: Boller Balázs, Czinege János) Horváth Kristóf Olivér, 8.o. (Felkészítő tanárai: […]

Tovább...

Zrínyi Ilona matematikaverseny


2022. december

A Zrínyi Ilona matematikaverseny 2. fordulóba jutott tanulóink: 5.osztály (Felkészítő tanáruk: Ráczné Tóth Judit) Bodrog Jónás Budai Dorottya Hizoh-Borzási Domonkos Maloschik Ferdinánd Özséb Noéh Emese Pozderka Flóra Boglárka Seres-Szabó Nóra Tarcsay Abigél Ujvári Donát 6.osztály (Felkészítő tanáruk: Ráczné Tóth Judit) Csikor Borbála 7.osztály (Felkészítő tanáruk: Imréné Schulek Emese) Györke Ádám Szendrő Anna Tóth Szabina Ujvári […]

Tovább...

Bolyai anyanyelvi csapatverseny


2022. december

A Bolyai anyanyelvi csapatversenyen elért eredményeink: 6. osztály: 2. helyezett (Felkészítő tanáruk: Őze Katalin) A csapat tagjai: Bodrog Zita Csikor Borbála Gálos Kinga Horváth-Hegyi Villő 9.a osztály: 2. helyezett (Felkészítő tanárai: Őze Katalin, Korompay Eszter) A csapat tagjai: Éhmann Anna Vilma Pálos Veronika Farkas Anna Zambon Júlia

Tovább...

Gyurátz Ferenc Meseíró verseny


2022. december

A Gyurátz Ferenc Meseíró versenyen helyezéseket elért tanulóink: Csoma Anna 7.osztály: 2. hely (Felkészítő tanár: Tóth Katalin) Keczkó Emília 7.osztály: 3. hely (Felkészítő tanár: Tóth Katalin) Tarcsay Abigél 5.osztály: 1.hely (Felkészítő tanár: Korompay Eszter) Orosz Hajnalka, 5.osztály: 3. hely (Felkészítő tanár: Korompay Eszter)

Tovább...