Deák Téri Evangélikus Gimnázium

Négy- és nyolcosztályos gimnázium Budapest szívében
hatter

1-1%-ról való rendelkezés

Kedves Szülők és Hozzátartozók!

Szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik az elmúlt években adójuk 1-1%-ával támogatták az Evangélikus Egyházat, illetve iskolánk alapítványát. Az Önök 1%-os támogatása gimnáziumunk számára igen értékes, melyből rászoruló diákjainkat szoktuk rendszeres vagy alkalomszerű ösztöndíjakban részesíteni.

Szeretnénk felhívni figyelmüket, hogy idén is lehetőségük van személyi jövedelemadójuk 1-1%-át az Evangélikus Egyház és a Deák Téri Evangélikus Gimnázium Iskola Alapítványa számára felajánlani. Nyilatkozni ügyfélkapun, elektronikus úton május 20-ig lehet.

A Magyarországi Evangélikus Egyház technikai száma: 0035
Az Iskola Alapítvány adószáma: 18101522-1-41

Mind a Magyarországi Evangélikus Egyház, mind iskolánk Alapítványa nevében előre is köszönünk minden támogatást!

Erős vár a mi Istenünk!

Gadóné Kézdy Edit
igazgató